+90 312 220 20 27
info@iyfo.org.tr
 
English العربية
IYFO | INTERNATIONAL YOUTH FORUM | ULUSLARARASI GENÇLİK FORUMU
Bangsamoro Hakkında Konuşalım
Bangsamoro hakkında konuşalım

Biz bugün Müslüman dünyasında bir çok olumsuz haberler duyuyoruz,  sonu gelmez kargaşa, kaos, nefret ve suç ortamında barışın varlığı hakkındaki soruları soruyoruz. Barış gün be gün kurgu haline mi geliyor? Bu nesilde barışın sürdürülmesini başarmak hala mümkün mü? İnsanlar onun mücadele ediyor mu? Barışın olduğu bir ortamı bulma imkânımız var mı? Barışın sağlanmasının şansı var mı? EVET! BARIŞ bir kurgu değil ve Güneydoğu Doğu Asya’da barış için mücadele eden Bagsamoro halkı için hala mümkün.Bangsamoro halkının anavatanlarında barış ortamı inşa etmesine rağmen medya onların özgürlük hareketine hiç yer vermedi. 500 yıldan beri sömürgecilere ve Siyonistlere karşı mücadele eden bu halk, kendi ulusunu savunmaktan ve barışa şans vermekten hiç yorulmadı. Çetin savaş yıllarının ardından onlar özerkliğine kavuştu.

Bu sebeple, 9 Kasım 2019’da ESAM konferans salonunda gerçekleştireceğimiz “Bangsamoro Hakkında Konuşalım” konulu konferansımıza sizleri nezaketle davet ediyoruz. Bangsamoro Uluslararası Öğrenci Hareketinin Eski Başkanı Sayın Muhammad Ameen Abbas programımıza teşrif edecektir.

Facebook Twitter Google + Yazdır 05/11/2019 838 Okuma
Son Eklenen Haberler
11. Uluslararası Müslüman Gençler Kültürel İşbirliği Toplantısı(MGKİT) İstanbul’da gerçekleştirilecek.
2016 Sudan Yaz Dönemi Erkek Arapça Dil Kursu
Filipinler ve Moro Meselesi
Heyetimizin Fas Ziyareti
Siyaset ve Düşünce Akademisi Başladı
BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medyada bizi takip edin
E-BÜLTEN
Faaliyetlerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olunuz
LİNKLER
Foto Galeri
Hakkımızda
Video Galeri
Bize Ulaşın
: Ziyabey Cad. 1416. Sokak No:22/1 Balgat - Çankaya / ANKARA
: +90 312 220 20 27
: +90 312 220 20 25
: info@iyfo.org.tr
IYFO | INTERNATIONAL YOUTH FORUM | ULUSLARARASI GENÇLİK FORUMU Resmi web sayfasıdır. iyfo.org.tr © 2016 - Tüm Hakları Saklıdır. İns Web Ajans