top of page

İslam Dünyası Konferansları 1. Hafta: Ortadoğu ve Filistin Davamız


Uluslararası Gençlik Forumu (IYFO) olarak başlattığımız ve her hafta düzenlenecek olan "İslam Dünyası Konferansları" serisinin ilki "Ortadoğu ve Filistin" konusuyla başladı. Filistinli Gezeteci Zaher ELBEK ve Ortadoğu Uzmanı Mahmut TEMELLİ'yi konuk ettiğimiz programın açılış konuşmasında IYFO Genel Başkanımız Yılmaz BALÇIN Gazze konusunda herkesin duyarlı olduğunu fakat savaşın durması ve sorunun temelden giderilmesi için de çözüm üretilmesi gerektiğini ifade etti.BU SAVAŞ ÇOKTAN KAZANILDI !


7 Ekim 2023 günü başlayan bu büyük direnişin şimdiden bir zafer olduğunu ifade eden Gazeteci Zaher ELBEK, savaşın başladığı günden bugüne Filistin ve Gazze'de yaşananları bizlere aktardı.BİNLERCE YARDIM SINIRDA BEKLİYOR!


Ortdağu Uzmanı Mahmut TEMELLİ ise İnsani Yardım Çalışmaları kapsamında bölgeye sıkça gidip gelen birisi olarak Refah Sınır kapısının, yardım tırlarının ve çevre ülkelerin durumu bizlere aktardı.

Her Hafta Düzenli Olarak Sürdüreceğimiz "İslam Dünyası Konferansları" Serisinden ve Diğer Faaliyetlerimizden Haberdar Olmak İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!Comments


bottom of page